Vždycky jsem si dávala záležet na tom, abych byla hodně vzdělaná. Protože už jako malá holka jsem si velice moc ráda četla různé knihy. A mi jedno, jaký to je zrovna druh knihy. Ale je logické, že jako dítě ze začátku jsem milovala pohádky. Měla jsem velice ráda, když mi maminka anebo babička i dědeček četli pohádky před spaním, jenomže jsem nerada poslouchala jenom před spaním, ale taky moc ráda jsem si poslechla různé pohádky během odpoledne a nebo když jsem obědvala. Ano, babička s dědečkem mě naučili, že když budu správně obědvat, že mi přečtou oblíbenou pohádku. A opravdu tohle hodně bavilo.

Taky často jsem se učila online.

Proto jsem si řekla, že stejně knihy budou asi moje nejoblíbenější koníček. A taky to tak bylo. A když jsem byla na základní škola, opravdu dobře jsem se učila. A vzdělání pro mě bylo velice důležité. Ani nevíte, jakou moji rodiče a prarodiče měli radost, když jsem až do deváté třídy procházela opravdu s perfektními známkami. Samozřejmě, že jsem byla velmi ráda a na sebe pyšná. Takže samozřejmě, že jsem šla taky na čtyřleté Gymnázium až jsem dokončila základní školu. Bavilo mě to tam a byla jsem ráda, že jsem se tam dostala. A víte, kam potom se dále ubíraly mé sny? Samozřejmě, že jsem šla na vysokou školu, což byl můj velký sen.

Testy pro mě nebyly problém.

Vystudovala jsem učitelství pro druhý stupeň základní školy. A opravdu hodně mě to baví a jsem ráda, že jsem vysokou školu zvládla skvěle. Takže jsem ráda, že jsem učitelka, protože jsem se alespoň mohla vrátit do školy, která mě tak moc bavila. Myslím si, že učitelů je v našem státě opravdu málo, takže jsem ráda, že jsem s mým povolání mohla přispět. A své žáky mám ráda a taky jsem potěšena, že máme ve škole skvělý kolektiv učitelů a taky pedagogických pracovníků, takže je tam taky ve škole skvělá atmosféra a já jsem ráda, že je opravdu mnoho lidí, kteří mají zájem o vzdělávání se.