Dámské sportovní legíny s vysokým pasem byly vždycky moje nejoblíbenější. Vždycky jsem měla ráda legíny. Ale nejen tak obyčejné legíny. Vždy sem dávala přednost legínám těm, které jsou funkční. Žiji totiž hodně aktivní život. Moc ráda běhám anebo chodím do posilovny. Taky navíc doma velmi často uklízím, protože máme velký třípatrový dům. Takže si někdy připadám, že doma uklízím a vypadá to jako u mě ve fitku. Takže nosím legíny i doma. A někdy si to i zapomenu sundat a jdu s nimi i nakoupit. Ovšem dnešní doba je taková, že legíny se nosí i do města anebo do práce. Takže já toho opravdu využívám. Taky jsem si velmi oblíbila dámské sportovní legíny s vysokým pasem. Vysoký pas u legín je opravdu skvělý. Pokud tedy máte větší a povadlé břicho.

Kupte si kvalitní legíny.

Tedy myslím tím povadlé například třeba po porodu. Já jsem po dvou porodech. A jak jistě každá žena ví, že to nebude jako před porodem. A tak už to břicho není jako předtím, kdyby vám bylo třeba dvacet let. Samozřejmě jsem se snažila břicho zpevnit cvičením a sportováním, ale bohužel se mi to nedařilo ani s trenérem, tak jsem to vzdala. I když jsem dala všechna kila po porodu dolů, tak volné břicho mi zůstalo a nešlo pryč. A mně se to moc nelíbí. A taky jsem ráda, že dámské sportovní legíny s vysokým pasem existují. Já mám doma asi patery. Dámské legíny s vysokým pasem mám doma i v mnoha barvách.

Moc ráda se hýbu a pracuji.

Nejvíce jsem si oblíbila ty černé, které jsou naprosto klasické. Tak vám musím říct, že dámské legíny s vysokým pasem seženete opravdu v každém obchodě, ale taky v internetovém obchodě, kde jich je opravdu mnoho. Já mám skoro všechny svoje dámské sportovní legíny s vysokým pasem kupované online, protože je to pro mě pohodlnější a více praktické. Takto mi zboží doručí až ke mně domů a já se nemusím pak o nic starat. Mám moc práce, takže jsem ráda, že alespoň dámské sportovní legíny mi dovezou domů.