se et=UTF-8″>

Naučit se hrát na hudební nástroj nemusí být tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. První krok je vybrat si hudební nástroj, na který by vás hraní bavilo, a který je pro vás vhodný po časové stránce. Naučit se hrát totiž netrvá den, ale zpravidla několik měsíců. To je průměrná doba, za kterou se naučíte hrát i na kytaru. Kytara je docela oblíbený nástroj, je snadno dostupná, a člověk se na ni dokáže naučit poměrně snadno. KYTAROVÝ miniKURZ https://petanovykurzy.cz/kytara-minikurz/ je vhodný pro všechny, kteří se rozhodli pro kytaru.

hra na kytaru

Budete umět hrát rychle
Někteří lidé by chtěli umět hrát rychleji než za několik měsíců. Mají pro to různé důvody, ale hlavní je snaha a píle. U mých kurzů máte jistotu, že se naučíte hrát za pár týdnů nenásilnou a zábavnou formou, se kterou jste se nejspíš ještě nesetkali. Jak můj speciální kurz vypadá? Budete asi překvapeni, ale výuka probíhá online.

Kytara, seznamte se
Máte koupenou kytaru, a chcete začít hrát? Zakupte si můj kurz, který vás provede začátky hraní na kytaru i pokročilejším prstokladem. Společně se prokoušeme nelehkými začátky, kde se naučíte kytaru držet, naladit, a naučíte se základní akordy a prstoklady. Během prvních pár lekcí už zvládnete první písničky.

akustická kytara

Lekce jsou předem nahrané, a nemusíte se s nikým porovnávat, ani hrát před cizími lidmi. Jednoduše si pustíte lekci, která vám nezabere celé odpoledne, ale jen pár minut, a osvojíte si předmět dané lekce. Pozvolným procvičováním dovedete zahrát první akordy, a zjistíte, jak snadné to je.
Pokud nebudete spokojeni, máte možnost do 14 dnů zažádat o vrácení peněz.
Tento kurz je určen všem, kteří nemají čas nebo nechtějí chodit do klasické hudebky. Za skvělou cenu získáte možnost umět hrát jako profík. Začněte s hraním ještě dnes – do pár minut po zaplacení získáte přístup do lekcí. Zároveň máte možnost využít letní akční cenu.