Máte doma bazén a stačí Vám na zahradu jen ten klasický, obyčejný a nepotřebujete nějaký komfortní bazén na zahradu. Však to bohatě stačí. Malý bazén na zahradu Bazenygluc.cz Vám také přinese spoustu zábavy a relaxace jako ten velký. Lepší je mít doma menší bazén než žádný. Na letní období se hodí vždy mít na zahradě před domem bazén, protože kdykoliv se Vám bude chtít, stačí vyjít ven a do svého bazénu si můžete hned skočit!

Bazén

Co je potřeba pro nadzemní bazén?

Základní potřebou je rovný povrch, aby se Vám bazén, jak napustíte vodu nepřevrhl. Další základní potřebou je geotextilie. Geotextílie se dává pod bazén a slouží jako podložka, která Vám slouží po dobu celého životního cyklu zahradního nadzemního bazénu. Přesto že plachtu vůbec někteří nevnímáte jako potřebnou pod bazén, tak plachta je velmi důležitá, protože se používá jako ochrana a podklad dna nadzemního bazénu. Geotextilní plachta má na počátku svojí stavby nadzemního bazénu své neopominutelné místo a velmi výrazně prodlužuje životnost bazénové folie.

Bazén

Je ještě něco dalšího v nabídce?

Ano. V nabídce najdete velmi kvalitní, a hlavně pevné geotextílie z netkané odolné folie, která brání v prorůstání vegetace a je odolná proti mechanickému namáhání. Pokud se už chystáte na letní období a koukáte po nadzemních bazénech, tak nezapomeňte se podívat i na podložky pod bazén. V nabídce je máme v různých variantách a můžete si vybrat plachtu, která Vám bude nejvíce vyhovovat pod Váš vybraný bazén. V naší nabídce najdete kvalitní a pevné geotextilie z odolné netkané folie, bránící prorůstání vegetace a odolné proti mechanickému namáhání. V nabídce najdete spoustu bazénu a veškeré příslušenství, které bude k Vašemu nadzemnímu bazénu vychovat. Mít bazén na zahradě je velkou výhodou pro všechny, kdo bazén má. Stačí malý bazén, a i ten vytvoří pro celou rodinu plno zábavy.