Zvládnout stres není snadné

Starší generace může velmi dobře srovnávat poměry současné doby se socialismem, a téměř každý vám potvrdí, že tehdy se žilo lépe a snáze. Tím samozřejmě neobhajujeme tamní systém, a neobhajujeme ani ten současný, jde spíše o to, že morálka lidstva je přibližně stále na stejné úrovni a mezi námi se pohybují jak zločinci, tak i lidé srdeční a empatičtí. Jenže tehdy neměli ti v uvozovkách „zločinci“ a jim podobná individua – závistivá, zlá a chtivá po bohatství a moci na úkor druhých, takové technické možnosti, jaké mají dnes.

dívka v posteli

Technika je úžasná a může lidem v mnoha směrech zlepšovat život, ale jestliže se dostane do nepovolaných rukou, bude to mít přesně opačný efekt. Zde nalézejme odpověď na to, proč je dnes všude tolik stresu, a proč se mu obtížněji čelí, než za socialismu. Stresujete se kvůli cenám energií a potravin, kvůli hypotékám a úvěrům, kvůli napjatým vztahům v práci, v rodině, na úřadech a kdekoli jinde, a to vše vám bere energii. Tomuto náporu se ubránit opravdu není jednoduché, ale naštěstí existují pomocníci, a měli bychom je využít. Jsou to například posilující a detoxikační doplňky Chlorella, Spirulina, Křemelina, řasa Kelp a další prvky zdravé výživy, a také adaptogenní rostliny – kořeny Ženšenu, Macy peruánské či Kotvičníku zemního.

socha nahé ženy

Vliv stresu na erekci

Stres likviduje tělesné buňky na všech úrovních a týká se to i pohlavního ústrojí a hormonů. Jestliže převládají v krevním oběhu hormony stresové, sníží se produkce testosteronu a tím pádem nemůžete očekávat ani chuť na sex, ani pevnou a dostatečně dlouhou erekci. A proti erektilní dysfunkci napomáhají zejména ty adaptogenní bylinky a samozřejmě vaše snaha o eliminaci stresu, jak je to jen možné a ve vašich silách. Stresu se zkrátka musíme aktivně postavit a eliminovat stresové podněty v zárodcích. A Viagra cena? Tuto položku nebudete potřebovat znát, pokud budete důvěřovat přírodě a vsadíte na bylinnou léčbu a zdravou výživu.