Chcete zažádat o kompenzaci za zpoždění letu, ale nevíte, jak na to, jak oslovit společnost, jak to udělat správně, aby se vám věnovali a komunikovali s vámi? Nechte tuhle práci na nás, kdy my máme zkušený tým, odborné právní zastoupení, je to všechno rychle vyřešené. Stačí, když nám podáte svoji žádost, kterou vyplníte online, a my se o zbytek všeho postaráme velmi snadno. Díky našim radám budete vědět, co a jak máte dělat na letišti, když se přihodí něco, co se nedá očekávat.

take off

Budete připraveni a budete vědět, že si musíte vyfotit tabuli, kde jsou vypsané všechny linky, kam letí, jaké mají zpoždění a další důkazy informace, které by se daly využít ve váš prospěch, tohle musíte také brát v potaz. Pokud letíte někam daleko, tak s největší pravděpodobností budete někde přesedat. Je dobré mít mezi přistáním nějakou časovou rezervu, ale pokud má váš let více jak tři hodiny problém, tak je jasné, že vám další spoj ujede a vy nebudete mít, jak se dostat na místo, kam potřebujete, proto máte každopádně nárok na odškodnění a zajištění cesty na místo na náklady společnosti. Je toho hodně, na co máte nárok, tak se neochuťte o své možnosti.

cestování

EC 261/2004

Tohle je podmínka, pod kterou musí všechny lety spadat, jinak nemáte nárok na vůbec žádné odškodnění. Jsou tři možnosti, které máte před sebou. Linka musí být uvnitř Evropské Unie nebo právě musí být pod společností, která sídlí na území EU nebo odletové místo musí být právě uvnitř EU. Můžete získat až šest set euro jako odškodnění, takže se to vyplatí se o to zajímat. Jsou pro vás peníze za nic, akorát jste si jistě užili svoje, když jste čekali, ale co se dá dělat. Když je zde ale pro vás možnost, jak získat právem finanční obnos peněz, jak kompenzaci, určitě toho minimálně zkuste využít, nic neztratíte.
Nechte se inspirovat námi, a hlavně si zkuste nechat pomoci.