Čistá, průzračná a hygienicky nezávadná voda v domácím bazénu to už není jenom sen. Užívejte si svěží a čistou vodu bez nežádoucích projevů kdykoliv, když se půjdete koupat. Bazénové tablety 5v1 zajišťují nejenom krásnou a průzračnou vodu na pohled, ale také hygienicky nezávadnou, bez mikrobů a bakterií či množících se řas a navíc se snadno aplikují.

kruhy

Obsahují vše, co běžný uživatel pro domácí použití potřebuje

Tento typ přípravku je vhodný pro všechna domácí použití. Díky němu nebudete muset věnovat čištění a udržování vody dlouhou dobu.

 1. Hygienicky nezávadná voda.
 2. Průzračně čistá na pohled.
 3. Nedráždí pokožku.
 4. Splňuje optimální hodnoty pH.
 5. Optimální hodnoty chloru.
 6. Stabilizace vody.

To vše splňují a ještě navíc se jednoduše dávkují. Už nepotřebujete více přípravků. Jeden to zvládne za všechny. Jeho vlastnosti jsou v tomto směru opravdu nepřekonatelné. Až pět účinků v jedné jediné kapsli. Ta se snadno dávkuje, stačí ji nechat rozpustit. Nemusíte nic odměřovat, nalévat, vylévat nebo složitě dávkovat.
Vlastnosti:

 • Vodu dezinfikují
 • Stabilizují hodnoty chloru a pH
 • Vločkují nečistoty
 • Eliminují tvorbu řas
 • Jednoduchá manipulace

vnitřní bazén
Často lidé přemýšlí, co všechno budou potřebovat k tomu, aby jejich voda po celou koupací sezónu zůstala svěží, čistá a krásná. Nikdo si nepřeje, aby voda zapáchala, nebo aby se v ní tvořily zelené řasy na stěnách nebo na dně. Čistotu si zajistíte pomocí tohoto produktu, který vám navíc zajistí ještě spoustu dalších účinných funkcí. Zamezíte tvorbě řas, ale i bakterií a virů a dokonce tímto způsobem stabilizujete vodu a hodnoty pH i chloru, což se nesmí opomíjet, protože pak by nás voda mohla na kůži dráždit nebo způsobovat různé druhy vyrážek.
Už nemusíte používat spoustu různých druhů přípravků. V dnešní době se samozřejmě lpí na jednoduchosti použití, což nadmíru tento produkt splňuje. Je účinný hned několika směry a proto nepotřebujete desítky různých druhů přípravků, ale postačí vám tento jediný s více funkcemi.