Sedací vaky jsou ideální pro děti všech věkových kategorií. Ovšem nejenom děti si mohou užívat jedinečnosti a výjimečného pohodlí. Vhodné jsou také pro dospělé k relaxaci a odpočinku. Na výběr je z mnoha krásných barev a navíc systém duo znamená, že každý pytel je vybaven hned dvěma pestrými barvami https://www.beanbag.cz/.

sedací pytel

Ty můžete měnit třeba podle nálady nebo podle toho, do jakých místností chcete tento prvek umístit. Sladit jej můžete ke zdem, s nábytkem nebo s jinými dekoracemi či prvky.

Na délku má skoro dva metry

Sedací pytel v rozložené formě má na délku skoro dva metry, takže se vůbec nemusíte obávat toho, že by se na něm nedalo ležet. Právě proto je milují děti, protože ty se na nich mohou vyřádit. Velice příjemné jsou však také pro dospělé na ležení u televize. Udělejte si s partnerem pohodlí a dopřejte si relax. K tomu skleničku dobrého vína či jiné pochutiny dle libosti a můžete si užít netradiční romantický večer třeba klidně u televize. Lenošení, válení, ležení, povalování to vše je možné.

Využít jej však můžete i jako klasické křeslo, pohovku nebo jako lehátko. Stačí zapnout popruhy a máte vytvořené pohodlné křesílko, které nezabere moc místa. Dá se velice prakticky kamkoliv přemístit, takže jej můžete dát i ven na terasu, do pergoly nebo jen tak na trávu k bazénu. Vyzkoušejte všechna místa. Pokud byste si přáli mít tento prvek v ložnici, pak si vyberte variantu, která se vám do této místnosti bude nejvíce hodit. Všechny jsou elegantní a plné barev.

vak

  • Systém duo navíc poskytuje výběr hned ze dvou barev. Krásné, pestré a intenzivní barvy oživí váš dům či byt. Překvapí svou krásou a výjimečností a dají pocit útulnosti.
  • Okouzlují nás každý den svými barvami a svým krásným elegantním designem a zároveň lákají k sezení nebo ležení. Jsou náramně pohodlné, takže jistě brzy poznáte, že není nic lepšího, než si užít chvilku klidu v sedacím vaku.