Dětská fantazie má nekonečné hranice, je rozmanitá a někdy nás až samotné překvapí, v co nadpřirozeného a magického děti věří. Jejich mysl je hravá, neustále něco objevují a pokud je něco neznámé či nezvyklé, obvykle se v jejich fantazii objeví nadpřirozená bytost, kouzlo či jiná magická věc. Nejednou nám s nadšeným výrazem ve tváři vypráví o kouzlech, nadpřirozených schopnostech či co by se dalo dělat s kouzelnou hůlkou či správným zaklínadlem.

Jak je to vůbec možné?

Děti neustále něco objevují, zkoumají a pokouší posunout své pomyslné hranice zase o kousek dál. Jejich myšlenkové pochody nejsou zatíženy praktickými starostmi dospěláků a cokoliv tajemného a záhadného je naprosto fascinuje. Mýtické bytosti, kouzla a čáry či cokoliv, co nedokáží vysvětlit.

Kouzelnice s kartami

Pro své děti bychom udělali cokoliv a pokud jim můžeme poskytnout nezapomenutelný zážitek např. na narozeninové party či dětské oslavě, je to pro nás dospělé výzva. V dnešní technické době se zdá být velmi náročné vymyslet cokoliv jiného a neotřelého, co bude děti bavit a zároveň všechny účastníky oslavy propojí v jednu bezva partu. Existuje takové řešení? Jedním z takových osvědčených řešení je oslava s kouzelníkem pro děti.

Kouzelník dokáže oživit každou oslavu, dětský den či jinou akci, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Iluzionistická kouzla a vystoupení jsou v dnešní době velmi propracovaná, zábavná a děti vč. dospělých vtáhnou přímo do děje. Zkrátka žádné nudné tahání králíka z klobouku nebo nudné vystoupení na pódiu.

Dětský kouzelník

Kouzelnické vystoupení je vždy připraveno s velkou pečlivostí, s přihlédnutím na věkovou kategorii, děti se kouzel a iluzí aktivně účastní a někdy se i pár drobných kouzel i naučí. Celá akce je provázena smíchem a zábavou, jak to na správné oslavě má být. Tím, že se všechny děti aktivně kouzel účastní, nezůstane žádné z nich osamocené v koutě, což je další nespornou výhodou.

Pro rodiče je pak největší odměnou šťastná tvář dětí, které prožily krásný a zábavný den, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Kouzla, čáry a záhady byly a vždy budou součástí dětské duše.