Jak se tvoří informační systémy? Proč se vůbec takovéto systémy vytváří? Valná většina firem má velký zájem o takové systémy, aby výrazně zvýšili svou produktivitu, nebo udělali jejich práci efektivnější, než byla doposud. Pokud se vám nahromadí velké množství manuální práce, je zkrátka nejlepší si ji zautomatizovat. Je důležité si práci zorganizovat tak, aby byla co nejpřehlednější a nejjednodušší.

info_systemy

Mezi informační systémy patří například:

  • systém ERP – komplexní firemní informační systém, který má na starosti třeba automatizaci prací či zlepšování přehledu
  • systém CRM – tento systém řídí data o zákaznících, umožňuje náhled do faktur či objednávek vašich zákazníků, nebo taky budete mít pohromadě všechny vaše plány a statistiky

Jak na to?

My vám takový systém dokážeme sestrojit a vytvořit. Budeme k tomu potřebovat vaše požadavky, které informační systém bude muset splňovat a jakou práci vůbec bude vykonávat.
Na základě těchto údajů a požadavků pro vás vytvoříme informační systém na míru, abyste ani vy nemuseli nadále vykonávat tu nudnou manuální práci ve vaší firmě či ve vašem podniku.
Spolupráce s námi bude nejen fungovat, ale také vás bude i bavit!

informační systém

Co vás to bude stát?

Po našem pohovoru vám nabídku ještě upřesníme. Bude se odvíjet od toho, jak komplexní služby a funkce bude systém obsahovat a jak na tom bude náš časový harmonogram. Dále bude záviset na ceně provozu informačního systému a jeho podpory.
Pokud s cenou budete spokojeni a bude vám vyhovovat, řekneme si komplexnější specifikace požadavků pro Váš informační systém a určíme si jeho fixní cenu. Stává se, že uživatelé často mění požadavky během již rozpracovaného vývoje na mnohem komplexnější. Pokud něco takového budete vyžadovat, není to žádný problém, jen si budeme muset znovu říci jeho fixní cenu na základě komplexe systému.
Cena celého vývoje informačních systémů tedy bude záviset na fixní ceně, samostatném vývoji a nákladech za provozovací služby.

Máte zájem? My také. Pro více informací navštivte náš web.
Těšíme se na vás!