Hledáte skvělou zábavu pro vaši partu kamarádů? Venku začalo podzimní období a počasí je nevyzpitatelné? Neustále se střídají přeháňky se sluníčkem a nikam se pořádně nedá jít. Dost se venku ochladilo a delší setrvání venku vás už neláká?

DSC_0201

Chcete trávit čas společně, ale někde v teple? Mi pro vás máme skvělou zábavu. Vyzkoušejte laser game v Praze. Je to jedinečný způsob zábavy, který vás dostane. Můžete si vyzkoušet střelbu na cíl, kterým budou vaši protivníci. Ale nebojte se nic se nikomu nestane. Hra je bezpečná a nedochází u ní k úhoně. Střílíte laserovým paprskem, které vám nijak neublíží. Hry laser game jsou určeny pro větší počet hráčů. Můžete hrát rozdělení na týmy nebo každý proti každému.

V laser game Praha máme dvě arény. Jedna se jmenuje Labyrint a druhá Aztéc. Každá aréna je jedinečná a má své pro a proti. V každé najdete vhodný úkryt, ale musíte být pečlivý. V našem centru nabízíme na výběr z jedenácti her, které jsou rozděleny na jednotlivé úrovně. Většinou podle zkušeností na začátečníky, pokročilé a experty. Můžou si tak zahrát všichni i ti, co v životě tuto hru nehráli.

billboard-right

Představíme vám jednu z her, abyste věděli do čeho půjdete. Vybraná hra se jmenuje Základny/ Domination. Jedná se o hru určenou pro pokročilé hráče. Hra je týmová, kdy proti sobě bojují dva týmy o tři základny. Ty jsou vaším cílem, obsadit je a co nejdéle si je udržet. Za to, že základnu získáte dostává váš tým body. Čím déle je základna vaše tím více bodů získáváte. Hra není určena pro lichý počet hráčů. Jeden z týmů by měl tak početní a silovou převahu. Hra je určena pro arénu Labyrint.

Neváhejte a v nepříznivém počasí si užijte zábavu s kamarády. Budete v teple, které nebudete potřebovat jelikož se u samotné hry dost zahřejete a suchu. Nemusíte se bát, že byste zmokli. Užijte si zábavu v jakémkoliv počasí.