Pokukujete po technickém kameni, a to zejména po jeho aplikaci v kuchyni? Pokud se vám líbí přírodní vzhled, ale zároveň byste ocenili kvalitní mechanické vlastnosti, které jsou v kuchyni žádoucí, pak je technický kámen velmi zajímavou volbou. Jeho použití v praxi má své opodstatnění. To díky vlastnostem, které naleznete v těchto kombinacích právě u technického kamene:

interirér

  • Odolnost proti agresivním šťávám z potravin
  • Zvýšená odolnost proti teplým povrchům nádobí
  • Tvrdá plocha, která odolává vrypům z nožů
  • Absence zatékání a absorpce vody, což se může stát u dřeva
  • Zajímavý vzhled kombinující umělé a přírodní prvky

Je zřejmé, že tento materiál má co nabídnout opravdu každému. Není to jenom moderní materiál, který by měl být v módě, ale je to opravdu smysluplná investice, kterou oceníte zejména v praxi. Proto neváhejte poznat, co vám technická kámen a jeho aplikace v domácnosti, a to zejména v místech, kde jsou vytvářeny pokrmy nejrůznějších druhů.

nerez kuchyně

Tradiční materiály již nejsou v kurzu?

Mohlo by se zdát, že technický kámen svými mechanickými vlastnostmi dokáže hravě vytlačit klasické materiály, jako je dřevo či dřevotřískové desky. Ty se v hojné míře stále používají, což má však jeden jediný důvod, a to je pořizovací cena. Je pravda, že u umělokamenných desek je pořizovací cena o něco vyšší, avšak ty výhody za to opravdu stojí. Také je dobré nezapomínat na to, že právě pracovní deska je v kuchyni takřka to nejdůležitější. Proto najděte v technickém kameni materiál, který bude vaši domácnost skvělým způsobem dotvářet, a to například v kuchyni. Například z toho důvodu, že technický kámen má mnohem bohatší využití než jenom v kuchyni, neboť jeho výhody lze hravě využít i v koupelně či třeba na chodbě. Právě v těchto místech se bude krásný vzhled tohoto zajímavého materiálu zcela jistě vyjímat.