Osvěžující sirup z čerstvé máty.

Nabízíme vám úžasnou a osvěžující mátu ukrytou v našem domácím mátovém sirupu, který vyrábíme ručně a jak jinak, než s láskou pro své milé zákazníky. Máta je léčivá bylinka, která je proslulá svou svěží chutí. Trpíte pocity těžkosti v oblasti žaludku? Máte pocit plnosti a máte potíže? Zapomeňte na chemii a tabletky, které jste dosud užívali a zkuste si nejdříve uvařit mátový čaj. Skutečně ho ochutnejte a vypijte vlažný a uvidíte, že se vám možná i bez tabletek, bez kterých jste si svůj život nemohli představit, uleví. A když budete popíjet i náš mátový sirup průběžně, podle vaší chuti, může se stát, že bolesti budou přicházet stále méně častěji.

máta citron

Bylinka pro ty, co trpí špatným trávením.

Mátový sirup vyráběný dle rodinné receptury neobsahuje žádné přidané chemické látky. My upřednostňujeme zdravý životní styl a milujeme přírodu a dary, které nám poskytuje. Jedním takovým vzácným darem je i bylinka MÁTA PEPRNÁ, které se pro její vlastnosti přezdívá například i Větrná bylina, Fefrmincka anebo také Bylina Matky Boží. Svými blahodárnými účinky podporuje dobré trávení a zažívání, zmírňuje nadýmání, povzbuzuje vylučování žluče a uvolňuje křeče. Úžasně voní, a proto pro svou silně aromatickou chuť se i přidává do sypaných čajů pro zlepšení chuti.

mátový sirup

Voňavý sirup z máty.

Mátový sirup Eshop.koldokol z rodinné dílny zaručuje zdravé pití pro celou rodinu. Zapomeňte na sirupy zářící nepřirozenou barvou a lákající vás v regálech velkokapacitních obchodů. Anebo si alespoň přečtěte štítek se složením. A rozhodnutí je pak na vás.

My vám nabízíme zaručenou čerstvost. Sirup vyrábíme z třiceti osmi procentního výluhu máty peprné (Minta piperita), kvalitního třtinového cukru a čerstvé citronové šťávy. Pokud zjistíte sedlinu na dně lahve, není vůbec na závadu, naopak sedlinka svědčí o přírodním původu našeho voňavého sirupu.