Stěhování bytů v Praze nebo čehokoliv je vždy časově, finančně i mentálně velmi náročné. Je jedno zda stěhujete byt, dům či kanceláře nebo pracovní prostory. Vždy to stojí spoustu úsilí i peněz. Rádi bychom Vám alespoň něco ulehčili. Naše stěhovací firma Odnesto.cz je na trhu už řadu let, a proto má již množství zkušeností, které využijeme právě pro Vás.

Dům

Potřebujete přestěhovat Váš dům nebo byt? Od toho jsme tady, je to naše práce. Naší práci provádíme po celé České republice, proto stačí jen napsat co byste chtěli kam přestěhovat a zbytek už můžete nechat na nás. Naše služby jsou nejen velmi kvalitní, ale také za rozumnou cenu. Víme, že v dnešní době je velmi těžké vyjít s penězi, proto Vám to rozhodně nehodláme stěžovat tím, že bychom si nacenili naše služby nehoráznými sumami. Ovšem naše služby jsou kvalitní i za ceny, které si můžete dovolit.

Peníze

Na našich internetových stránkách si můžete vše, co říkáme ověřit. Jde nám vždy jen o to abyste jako zákazník byl s našimi službami nadmíru spokojený. Stěhování funguje tak, že k Vám přijede náš technik, který vypracuje podrobný plán a stanoví kalkulaci ceny. Poté také potřebný počet pracovníků a určí vhodný obalový materiál. Pokud nemáte čas ve všední den rádi Vás přestěhujeme i o víkendech nebo o svátcích, a to vždy za stejnou cenu. Záleží jen na Vás a vašem harmonogramu. Veškeré Věci, které budeme stěhovat pečlivě zabalíme, tak aby nemohlo dojít k poškození. Vše pečlivě demontujeme, zabalíme a převezeme na místo určení. Poté zase rozbalíme a smontujeme. Nezní to skvěle? Stačí kliknout na výše uvedený odkaz, který Vás přesměruje na naše internetové stránky. Na nich naleznete veškeré potřebné informace https://www.eru.cz/poskytovani-informaci včetně kontaktních informací, které v případě nouze neváhejte využít. Rádi Vám na vše odpovíme a se vším pomůžeme.