Podnikatelé, kteří se dostali do finančních problémů a marně klepou na dveře banky, mají velkou šanci uspět u některého nebankovního poskytovatele hypotéky. Ten, kdo se ocitl na černé listině, kterou jsou známé registry dlužníků, má totiž na dlouhou dobu právě u banky dveře zavřené. Pro firmy a podnikatele je řešením americká hypotéka bez dokládání příjmu. V tomto případě se nikdo neptá ani na zmíněné záznamy a ani na výši daňového přiznání. Podmínky jsou tu nastavené docela jinak.
· Jak je možné, že poskytovatele nezajímá, jestli máte z čeho splácet?
– Ale to by byl omyl.
– Samozřejmě, že poskytovatel musí mít jistotu, že budete schopni splácet.
– Ale za svůj závazek tu ručíte nemovitostí, kterou vložíte jako protihodnotu.
Toto řešení je mnohem jednodušší nežli klasický úvěr u banky. Tam totiž zjišťují o svých klientech opravdu vše. Tady stačí jen zaslat fotografie nemovitosti (družstevní byt, rodinný dům, penzion, hotel, pozemek, garáž) a vyplnit on-line žádost. Potřebné finance mohou být na cestě bez zbytečných otázek už za několik málo hodin. Z nemovitosti je možné získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny a tyto finance pak pohodlně splácet až po dobu třiceti let.
dolary v kufru.jpg

Nízké daňové přiznání není problém

Jestliže se vaše finanční situace v průběhu této doby zlepší natolik, že budete moci celou částku uhradit najednou, pak se klidně svého závazku zbavte. Nikdo po vás nebude chtít nějaké nesmyslné sankce.
šipka v terči.jpg
· Díky americké hypotéce bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů se budete moci konečně zbavit nepříjemných exekucí, dluhů a znovu rozjet své skomírající podnikání.
Nebankovní sektor má své podmínky nastavené trochu jinak. Chápe své klienty, kteří mají nízký nebo dokonce nulový základ daně, protože je jasné, že reálné příjmy a obraty budou vyšší. Je to způsobeno výdajovým paušálem.

4.2/5 - (4 votes)