Ulevit tělu od nahromaděných škodlivin a trochu si oddychnout od běžných dní plných stresu nebylo nikdy jednodušší! Pakliže cítíte, že vaše tělo potřebuje restart a očistu, tak neváhejte a využijte jedinečnou nabídku neera detox!
Jistě vás velice zajímá, o co se jedná a z čeho taková očistná kúra sestává?
plátky limetky ve vodě, pohled shora
K tomu, abyste své tělo zbavili toxinů a ulevili svému trávení, a také dalším tělesným orgánům, postačí, když na pár dní zvolníte svůj program a budete během této doby dodržovat speciální očistnou kúru. To znamená, že nebudete konzumovat žádnou tuhou stravu, pouze speciální neera sirup ve spojení s citrónovou šťávou, kajenským pepřem a čistou vodou. Tato dobře promyšlená kombinace surovin se postará o to, abyste znovu načerpali energii do života.
Jak to celé funguje?
Smyslem kúry je ulevit vašemu trávení a také dalším orgánům, které se zpracováním živin souvisejí, ať už jde o střeva, játra, ledviny či kůži. Uvidíte, že když vytrváte, budete se po několika dnech cítit mnohem lépe.
Takovou očistu můžete do svého harmonogramu zařadit jednou, anebo i vícekrát ročně v libovolném ročním období.
To, jak dlouho bude očistná kůra trvat, závisí jen na vašem osobním rozhodnutí. Obecně se doporučuje vytrvat sedm až deset dní, nicméně i třídenní očista má smysl.
voda ve sklenici, citrón, osvěžení
Po celou tuto dobu nebudete přijímat žádnou tuhou potravu, pouze neera sirup a další složky. Sirup je složený z velice kvalitního, výživného javorového sirupu, který obsahuje jednoduché, dobře stravitelné cukry – ty vám dodají energii. Také v něm najdete mízu palmy arenga, která obsahuje vydatné množství důležitých živin pro zdraví – budete tak mít jistotu, že po celou dobu nebude vašemu tělu nic scházet. Kajenský pepř rozproudí váš krevní oběh a metabolismus, a citrónová šťáva je nabitá vitamínem C, který je důležitým antioxidantem, a zároveň alkalizuje vnitřní prostředí těla.
Jestliže vytrváte a své tělo důkladně vyčistíte, brzy se budete cítit mnohem lépe!