Makléři z Hollywoodu

V této show se podíváme do realitní agentury v centru Hollywoodu, kde není nouze o intriky, spletité vztahy a boj na trhu s nemovitostmi. Realitní makléřky jsou krásné, úspěšné a bohaté ženy, které se velmi dobře vyznají ve své práci. Ovšem jak to může dopadnout, když na jednom místě pracuje několik ctižádostivých žen. Pokud máte slabost pro luxusní domy za několik miliónů dolarů, módu a překvapivé zvraty, z kterých vám spadne brada, jsou Makléři z Hollywoodu přesně tou pravou show pro vás. Show se dočkala již pěti sérií a aktuálně se chystá šestá.

netflix

RuPaul`s Drag Race

Znáte show Amerika hledá topmodelku? Řekněme, že tato show spočívá na podobném principu, jen s tím rozdílem, že soutěžícími nejsou ženy, ale muži – respektive drag queen. Show uvádí RuPaul, což je nejspíš nejslavnější drag queen v Americe, ne-li po celém světě. Každý týden musí naše královny projít náročnými úkoly, které zahrnují vymýšlení různých modelů, náročné líčení, improvizaci, humor a karaoke, které k drag show neodmyslitelně patří. Po každém soutěžním týdnu jedna z nich show opustí, až zůstane jen jediná královna. Show je plná vtipu, nápadu a bude vám přecházet zrak, jak krásné a talentované drag queen se v soutěži objeví.

netflix

Nailed it!

Už váš štvou soutěže tipu Masterchef, protože máte pocit, že takových vyvolených, kteří umí skvěle vařit, je na světě jen hrstka? Potom se vám bude soutěž Nailed it zamlouvat. Každý týden se zúčastní tři amatérští kuchtíci, jejichž kuchařské umění je…řekněme podprůměrné. Budou mít za úkol napodobit dezerty, které připomínají spíše umělecká díla. Vzhledem k jejich talentu se ale výsledek často dalece liší od zadané předlohy. Vítěz si pak odnese 10 000 dolarů. Soutěž je velmi zábavná, plná skvělých a milých hostů v porotě, a velkou zásluhu na oblíbenosti této show má moderátorka Nicole Byer, která vás prostě rozesměje.