Už první technickou hračkou, Zpívající míč, uděláte vašemu dítěti velkou radost. Úplně stačí, když ho váš malý sportovec rozkutálí po koberci a po čtyřech s ním bude hrát fotbal. Zatřesením se z míče ozvou různé zábavné a naučné zvuky. Další hračkou, kterou si vaše dítě určitě oblíbí, je Hudební volant, který svítí a vydává zvuky. Stačí jenom dokoupit potřebné baterie a každý rodinný výlet bude vaše dítě nadšeně řídit ze své sedačky. Dětský Hrací kobereček pianko s hudebními nástroji přivítají především malá děvčátka. Radostně si na něm budou zkoušet taneční kreace ihned, jakmile se postaví na vlastní nožky. S Mluvícím pejskem si nejmenší děti užijí taky hodně legrace. Nejenže je zábavnou formou naučí barvy, tvary či části těla, ale i více než stovku nových slovíček. Po jemném doteku zazpívá i oblíbené dětské písničky, ke kterým se děti rády přidají. 

Robotické hračky

… i pro ty odrostlejší

 
Multifunkční hračku T-Rex projektor přivítají do svého pokoje už trochu odrostlejší děti, které mají rády dinosaury. Projektor je vybaven 24 snímky a skutečným dinosauřím řevem. Propracovaný model T-Rexe vytvoří dokonalou dekoraci pokoje a nahradí elektronického hlídače. MaDe Robot hasič bude oblíbeným parťákem pro kluky. Dá se ovládat nejen dálkovým ovládáním, ale rovněž pohybem ruky. Kromě pohybových aktivit, zvukových a světelných efektů, má i funkční vodní stříkačku. Pro malé, začínající zpěvačky, je vhodným dárkem Přenosný bezdrátový mikrofon a reproduktor v jednom.
Nabídka technických hraček
Vypadá jako svítící raketa a na holčičí oslavě nezkazí žádnou zábavu. Stačí stáhnout karaoke, pustit videa či propojit s mobilním telefonem. Mezi nejoblíbenější hračky patří elektronické stavebnice. Stavebnice Voltík umožňuje podle přiložených návodů sestavit mnoho elektronických modelů. Kluci si mohou, podle vlastních schopností, sestrojit od světelného obvodu, přes různé houkačky, měřiče vlhkosti až po elektronický klavírek.

5/5 - (2 votes)