Oblečení se dá ukládat různým způsobem, záleží na tom, jak jste na tom s prostorem, ne každý si může dovolit šatnu, která náleží k některému z pokojů, např. ložnici nebo dětskému pokoji či místnosti pro hosty. Ať už je tomu jakkoliv, vaše šaty, svetříky, halenky, spodní prádlo, kabáty, bundy, boty, to vše by mělo mít svoje místo a měli byste o každém kousku mít přehled.
obchod pro muže
Při stavbě nového domu nebo rekonstrukci bytu počítáte s tím, jak velký prostor necháte pro uložení oblečení a bot. Pokud máte dostatek místa, určitě vám bude vyhovovat šatna, místa zde budete mít opravdu dostatek. Ukládací systémy jsou dnes velice propracované a všechno zde má svoje místo, pomoci vám při správném výběru může bytový architekt. Součástí velkých šaten může být i toaletní stolek se zrcadlem, což ocení především dámy. Stejně tak sem můžete umístit i velké zrcadlo, kde uvidíte celou postavu.
Pokud jsou místnosti menší, ideálním řešením jsou tzv. vestavěné skříně. Ty dost často můžete najít jako součást pokojů v hotelích či jiných ubytovacích zařízeních. Pokud jsou to skříně zrcadlové, dokáží navíc opticky zvětšit místnost. Navíc posuvné dveře jsou velice praktické, nikterak nezasahují do prostoru.
límečky sak
Klasické skříně zná každý. Někdo na ně nedá dopustit, jsou součástí celého interiéru a dominantou pokoje. Setkat se s nimi můžeme v předsíni, dětském pokoji, ložnici, ale i v obýváku. Mohou být různě velké v kombinaci se šuplíky nebo otevřenými policemi. Bohužel mají jednu nevýhodu, tou je prostor, který místnosti uberou.
Samostatnou kapitolou je pak uložení bot. Co se týká šaten, tam určitě nebude problém najít dostatek prostoru pro desítky párů obuvi. V předsíních jsou velmi využívané klasické botníky, jejich velikosti jsou různé, záleží, kolik osob zde hodlá odkládat svoje obutí.
Je jedno, kde svoje věci budete mít, důležité je, aby tam, kde budou, byly jako v bavlnce.

4.5/5 - (4 votes)