Víte, že SEO optimalizace dokáže pomoci úspěchu vaší internetové stránky? Slibujete si, že vaše nová internetová stránka přiláká do vašeho obchodu či zkrátka podniku mnoho nových zákazníků? Možná to nebude tak jednoduché, jak jste si mysleli. Pokud byste zadali určité klíčové slovo do vyhledávače a očekávali nějaké výsledky, možná byste se ničemu nedobrali. Je to chyba struktury webu a samozřejmě také jeho obsahu. Pokud navíc není web vhodně optimalizován, nebude možné jej skrze automatové fulltextové vyhledávání najít. O zjištění toho, jak na tom váš web aktuálně je, se stará SEO analýza webu. Jedná se o základní službu, která je součástí rozsáhlé služby s názvem SEO optimalizace. Spolu s návrhem klíčových slov je SEO analýza takzvaným on-page faktorem.

Nechejte zjistit, co je nastaveno špatně

Ať už jste si nechali webové stránky realizovat odborníky, anebo jste to zvládli vyhotovit sami, je velmi pravděpodobné, že váš web není optimalizován pro vyhledávače. Z toho důvodu je velmi důležité obrátit se na odborníky, kteří vědí, jak váš web dostat do kondice, která bude pro vyhledávání nejvhodnější. Tato úprava, kterou při používání webu ani nepocítíte, vám však může výrazně pomoci. SEOlight s.r.o., firma zabývající se SEO optimalizací, bere SEO analýzu jako naprosto základní úkon. Bez něj není možné navrhnout další řešení tak, aby výsledek byl co nejefektivnější.

Co vše je součástí SEO analýzy?

Protože je nutné zkontrolovat opravdu veškeré prvky webové stránky, můžete očekávat kontrolu následujících oblastí:

– Struktura webu
– Sitemapy
– Meta description a Title
– Interní duplicita textů

Po ruční pečlivé kontrole bude možné začít s jednotlivými úpravami a tvorbou zpětných odkazů, které jsou nejdůležitější částí SEO optimalizace. Uvidíte, že se vám bude s odborníky z firmy SEOlight s.r.o. pracovat velmi příjemně, a to nejenom díky přátelskému přístupu.