Žádná garáž se bez vrat neobejde, to je logické. Pokud však chcete mít svůj majetek v garáži dobře ochráněný, je důležité vybírat vrata správně a nebrat to na lehkou váhu. Správně zvolené vrata umožní udělat z garáže nejen ochranu pro váš vůz, ale uskladnit do ní můžete cokoliv. Správně zvolené vrata totiž umí izolovat věci v garáži od vnějšího okolí a vaše věci tak budou naprosto v bezpečí.sekční garážová vrata se hodí kamkoliv

Co všechno umí moderní garážová vrata

Kvalitní a moderní garážová vrata jsou vyráběny z odolných materiálů, podobných těm, ze kterých se vyrábějí i průmyslová vrata, která musí být opravdu dobře těsnící. To znamená, že všechny uskladněné věci ve vaší garáži mohou být v bezpečí a ochráněné před mrazem, deštěm, větrem, nadměrnou vlhkostí i teplem. Výběr vrat do své garáže tak rozhodně nepodceňujte. Stejně tak jako před vlivem počasí musí být věci v garáži chráněny i před nechtěným vniknutím cizích osob.
Konstrukce vrat pak musí být pevná a schopná fungovat naplno kdykoliv to budete potřebovat. Povrchová úprava moderních a kvalitních garážových vrat zaručí dlouho životnost a perfektní provoz vrat za každé situace.

Proč pávě sekční vrata?

V dnešní době patří k vůbec neoblíbenějším sekční garážová vrata. Hodí se pro jakýkoliv typ garáže, vhodné jsou i pro dvojgaráže, ke vstupům a hromadným garážím. Mají spolehlivou a pevnou konstrukci se všemi bezpečnostními prvky, ovládají se elektronicky, ovšem v případě výpadku proudu se dají ovládat i manuálně, to zajistí přístup do garáže v jakékoliv nečekané situaci. Mají perfektní izolační schopnosti, nepropouštějí vlhkost, chlad ani teplo dovnitř garáže a poskytují také spolehlivou zvukovou izolaci.ochraňte svůj majetek na maximum
Protože nenají svary a ani žádné korodující materiály, nepodléhají takové vrata opotřebení, jako tomu může být u jiných typů. Všechny části k sobě perfektně pasují a proto se ani často nemohou porouchat. Jejich činnost je tak plynulá a bezproblémová.