Pokud se budete pohybovat ve světě vypínačů a zásuvek, musíte dbát vždy na kvalitu, cenu a také na vzhled. Tři základní vlastnosti, které musí splňovat i takto malé prvky jakými jsou vypínače nebo zásuvky. Používáme je denně, setkáme se s nimi v každé budově, v běžné domácnosti, v domě nebo bytě, ale také v kanceláři, v hale, v každém zaměstnání a na firmě. Vypínače a zásuvky od značky Schneider jsou zárukou vysoké kvality. Schneider Electric je značka proslulá po celém světě. Patří ke špičce ve svém oboru. Má zastoupení v mnohých zemích EU a v dalších zemích světa. Společnost sídlí ve Francii.

byt

Profesionální vypínače a zásuvky

Nejenom pro běžné denní použití, ale také pro profesionální využití se hodí zásuvky a vypínače této značky. Základní řadou je Unica basic, která zastřešuje elementární ale zároveň vysoce modulární produkty. V této produktové řadě najdete hned několik výjimečných vlastností, díky kterým si celá řada velice rychle našla své oblíbence.
Výhody použití a využití, aneb co všechno vám tato produktová řada přináší:

  1. Jednotné strojky

U celé řady najdete jednotné strojky. Výběr je tedy velice široký, ale základ zůstává stejný, což je pro mnohé velkou výhodou. Nemusíte si dělat starosti s tím, že byste některé zaměnili. Zároveň si můžete vybírat z širokého portfolia strojků a využívat jejich variabilitu používání.

  1. Široká barevnost

Různé a krásné barvy? Už žádné jednobarevné styly, nyní si můžete vybrat efektní, jedinečnou a krásnou barvu podle vašeho vkusu nebo stylu domácnosti. Vybírejte z více barevných kombinací.

třída

  1. Odlišné designy

Jedinečné a originální jsou designy celé řady. Můžete si vybírat z různých barevných kombinací. Zachováte jednotný strojek a k tomu si můžete vybírat odlišné tvary a dokonce i jiné barvy. Díky tomu snadno a rychle získáte originalitu a výjimečný design. Měňte různé tvary a barvy rámečků podle libosti.

4.6/5 - (9 votes)